Ben Kimim? (1 Viewer)

Can

Üye
Üye
7 Tem 2019
2
1
3
Merhaba, ben Dursun Can PEKŞEN :) Dursun ismini tarafımca kullanmıyorum çevremde Can diye hitap ederler. Bu konuda kendimden biraz bahsedeceğim.

İstanbul'da yaşıyorum 11. Sınıfım yeni bitti hayırlısı ile 12. Sınıfa geçtim. 9. sınıfta 1 sene sınıf tekrarı yaptım tabi yapma sebebim her çocuk gibi bilgisayardı :D Bilgisayara o dönem kendimi çok kaptırmıştım Blogger ile bloglar açıp kendimi yazılımcı hissederdim beni mutlu ediyordu bu durum tabi bir süre böyle devam edince dönem sonunda bir baktım sınıfta kaldık :)

Bu işe başlama serüvenim aslında 7. sınıfta başlamıştı. Sanalika vs. oynarken Cheat Engine gibi programlar kullanarak garip garip şeyler yapmaya çalışıyordum bir süre sonra bu programların nasıl yapıldığına merak sardım web sitelerin vs. biraz araştırdıktan sonra blog vs. açmaya başladım daha sonra ücretsiz siteler diye diye kendimi bir işin içinde buldum. Tabi bu sırada tüm arkadaşlarım çevrem garip garip yorumlar yapıyor işte ne yapıcaksın ne anlayacaksın vs. gibi kelimeler kullanıyorlardı aldırış etmeden devam ettim sürekli video vs. izleye izleye hosting domain kavramlarını öğrendim. Daha sonra webmaster forumları ile tanıştım R10'u uzaktan takip ediyordum. En sonunda kimseye aldırış etmeden tamamen kendimi videolardan geliştirdim ve en sonunda HTML-CSS-PHP gibi dillere hakim oldum diyebilirim. :)

Bu foruma girerek kendi harçlığımı çıkarmaya başladım. Kendim kazanıp kendim yiyorum bu beni mutlu ediyor açıkcası.
Şuana kadar ticaret yaptığım tüm abilerim ve kardeşlerime sorunsuz teşekkür ederim. :)

Bu konu altından benim hakkımda merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Yaptığım İşler;
Script Kurulum Hizmetleri,
Admin Panel Kodlamaları,
PHP Düzenlemeleri

İletişim Bilgilerim;
WhatsApp: 0 850 346 1420 - 0 555 034 7570
Mail: peksenmedya@gmail.com - iletisim@canpeksen.com.tr - dursuncanpeksen@gmail.com

Sosyal Medya:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
- ​
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
​​​

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Hakkımızda

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan prej.net T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre ve kullanıcıların sisteme kayıt olurken kabul ettikleri kurallar çerçevesinde tüm kullanıcılar yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Prej.net karşılaştığınız yazılımsal sorunlar için yardım alabileceğiniz veya sorun yaşayan üyelere yardım edebileceğiniz bir platform. Yaptığınız yazılımlar hakkında üyeler ile beyin fırtınası yapabilir ve daha iyi seviyelere getirebilirsiniz.

Yararlı Bağlantılar

User Menu